Luty 2018
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
losowe zdjęcie
losowe zdjęcie
hala_sportowa
pause
zdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacjazdjecia_animacja
Aktualności
A A A
wtorek, 03 października 2017r.
Kolejna już ósma edycja mistrzostw w jeździe na deskorolce miała miejsce 1 października br. Wspaniałe warunki atmosferyczne pozwalały na rozegranie zawodów w niemal idealnych warunkach.
Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 16 i kategorii open. W każdej grupie zostały rozegrane dwie konkurencje. Pierwsza z nich to najlepszy przejazd po parkurze, polegający na wykonaniu szeregu różnych elementów „rzemiosła deskorolkowego”, a czasami artyzmu, w określonym czasie. Druga konkurencja do Best Trick, czyli najtrudniejszy i najefektowniejszy trik na wskazanej wcześniej przeszkodzie.
Zawodnicy i kibice dobrze bawili się podczas zawodów. Entuzjastycznie reagująca publiczność mobilizowała zawodników do coraz to trudniejszych trików. Mistrzostwom przyglądali się uważnie Dyrektor GOSTiR Radosław Bubas oraz radni Radosław Pełka i Jarosław Świerczyński.
Puchary najlepszym zawodnikom osobiście wręczył Burmistrz Miasta Rzgowa Mateusz Kamiński.
Mistrzem Rzgowa w jeździe na deskorolce został w kategorii open Paweł Madaliński, drugie miejsce zajął Jakub Owczarek, zaś trzecie Michał Ambruszkiewicz.
W kategorii Junior nagrody i puchar odebrał zeszłoroczny zwycięzca Krzysztof Racinkowski. Na kolejnym miejscu uplasował się Michał Wolski, zaś trzecie miejsce zajął Jean Semaan.
Najlepszymi zawodnikami w kategorii Best Trick byli Przemek Hipler w kategorii open oraz Jean Semaan w kategorii junior.
Impreza ta pokazała, że ma już swoją tradycję, a udział zawodników zarówno z naszego regionu jak i różnych stron Polski podnosi jej rangę i wpisuje się w ogólnopolski kalendarz imprez deskorolkowych. Na kolejne przejazdy zapraszamy w czerwcu podczas Światowego Dnia Deskorolki.


nasi partnerzy
Miasto Rzgów
herb Rzgowa
nasza sonda
Czy obiekt hali sportowej spełnia Twoje oczekiwaniaRezerwacje:


tel.: 42 213 30 08

do góry

Osób online: 2
Twoje IP: 54.144.73.205


logo_bip
Statystyki:

Dotychczas w Luty 2018 roku obiekt odwiedziło:
0
ogółem od początku: 229348 osób
Dziękujemy
stopka_ue
Projekt i wykonanie: Świat Projektów